УВАГА !!!       НОВИНКИ !!!!

Бібліотека-філія № 6 для дітей поповнила свої полиці цікавими та колоритними виданнями сучасної літератури, придбаної за кошти з міського бюджету.

Для найменших користувачів твори Г. Макуліної «Де сунична галявина?», «Про що мріє кашалот?», «Про що співає коник?», «Хто співає краще?». Для молодшого середнього віку серія книг В. Нестайка «Казкові пригоди Грайлика». Хто вже прочитав В. Рутківського «Джури козака Швайки», пропонуємо прочитати продовження «Джури і Кудлатик», «Джури і підводний човен», «Джури і характерники».

Для поціновувачів української сучасної літературу ми пропонуємо С. Дерманського «Корова часу», «Танок чугайстра», «Царство Яблункарства»; А. Кокотюхи «Подвійний капкан», «Таємниця зміїної голови» та ін..

Зарубіжні письменники представлені П. Маар «Машина для здійснення бажань», «Новеньке про пана Белло», «Суботик у небезпеці», К. Функе «Король злодіїв», «Чорнильна кров», «Чорнильна смерть» та ін.

Про рідний Кам’янець ми дізнаємось із книг А. Майданюк «Дітям про Кам’янець» та О. Будзея «Мандрівка Кам’янцем», «Кам’янець у старих листівках».

 

Запрошуємо всіх бажаючих завітати до книгозбірні та почитати новеньку літературу!


Воронина, Леся. Нямлик і Балакуча Квіточка [Текст] / Л. Воронина; відп. ред. О. Мовчан;
  худож. К. Білетіна. – К.: Грані-Т, 2008. – 136 с.: іл. – (Серія «Сучасна дитяча проза»).

  Ви вже, мабуть, знайомі з нямликами – маленькими кумедними чоловічками, які живуть у  стіні Олянчиного будинку і понад усе на світі полюбляють манну кашу. Це ж про них написала свою дивовижну книжку «Прибулець з Країни нямликів» відома дитяча письменниця Леся   Воронина! Про них – і про дівчинку Олянку, яка з ними не лише познайомилась, але й   подружилася, і пережила чимало карколомних і дуже веселих пригод.
  А в цій книжці пригоди тривають. Разом із Олянкою і нямликом Буциком ви:
  - побуваєте на… Святі Великої Ложки,
  - приборкаєте… Привида Здичавілого Сантехніка, 
  - пригостите добродійним морозивом… справжнісіньких піратів,
  - нагодуєте Гладкого Блукальчика… рюкзаком.
  І ні слова про Блакитну Квіточку – ви все про неї дізнаєтеся самі!



Нестайко, В.З. Олексій, Веселесик і Жар-птиця [Текст]: казка: для дітей дошкіл. та мол. шкіл.
віку / В. З. Нестайко; ред. Г. В. Біляєва; худож. Н. О. Ель Маулюд, К. В. Самолов. – Х.: Белкар-книга, 2007. – 64 с.: іл. – (Серія «Промінець»).

  У цій книжці ви познайомитесь з дивовижними пригодами хлопчика Олексія, який одного ранку перетворився з симпатичного і веселого малюка на плаксу і капризулю, що перестав слухатися своїх батьків і поважати товаришів. Чому так сталося і як добро, дружба і наполегливість перемогли зло, ви дізнаєтесь, прочитавши цю цікаву книжку.


Медведєв В. В. Баранкін, будь людиною!: поема в п'яти частинах і 36 подіях / В. В. Медведєв; пер. з рос. В. Сичевський; худож. В. Долґов. - К.: Махаон-Україна, 2010. - 191 с.

    

Герої цієї повісті – добре знайомі мрійники Юрко Баранкін і його друг Костя Малинін. Із книжки ти дізнаєшся, дорогий читачу,  про дивовижні перетворення хлопців Юрка та Костя на горобців, метеликів і мурашок.



Кіплінг Р. Мауглі: пер.з англ. / Р. Кіплінг; післям. М. Слабошпицького; іл. О. Волчанової; обкл., худож. оформл. С. Железняка. - К.: Школа, 2008. - 255 с.: іл. – (Серія «Дитячий світовий бестселер»).

  

«Мауглі» - один із найпопулярніших творів відомого англійського письменника Редьярда Кіплінга, це низка оповідань про дивовижне , сповнене неймовірних пригод життя людського дитинчати серед мешканців індійських джунглів. Таємничий, екзотичний світ Мауглі та його друзів – ведмедя Балу, пантери Багіри, пітона Каа й інших – приваблює та захоплює юні душі. Кожен, хто прочитає цю книгу відкриє для себе багато цікавого.




Дойль А. К. Пригоди Шерлока Холмса / А. К. Дойль. - К.: Школа, 2009. - 349 с.: іл. – (Серія «Моя улюблена книжка»).

  

До збірки увійшли найвідоміші оповідання про пригоди знаменитого детектива Шерлока Холмса та його вірного компаньйона і друга доктора Вотсона  -  «Голубий карбункул», «Спілка рудих» та ін. Шерлок Холмс – не лише один із найпопулярніших літературних героїв останнього століття,  він також увійшов до Книги Гіннеса як персонаж, про якого знято рекордну кількість фільмів.




Веллс Г. Невидимець; Машина часу: наук.-фантаст. романи / Г. Веллс; пер. з англ. М. О. Іванова; іл. Є. Рибальченка; обкл. Т. Кущ. - К.: Школа, 2009. - 301 с.: іл. – (Серія «Світ неймовірних пригод»).

 

  Романи, що ввійшли до цього видання – «Машина Часу» та «Невидимець» - одні з найвідоміших у доробку знаменитого англійського письменника Герберта Веллса, чиї твори складають золотий фонд світової наукової фантастики.





 Космовська, Б. Буба [Текст] : роман / Барбара Космовська ; пер. з польс. Божени Антоняк . – Львів : Урбіно, 2010. – 240 с. – (Прикольна книжка).


   «Буба не була ані дуже вродливою, ані негарною. Не була й надто високою, хоча низенькою її теж не назвеш. Можна було б сказати, що вона товста, проте насправді товстою вона також не здавалася. Деякі продавчині навіть зверталися до неї «крихітко», коли дівчина приміряла чергову пару джинсів…».

 Так розпочинається історія про шістнадцятирічну дівчинку з незвичним ім’ям Буба, яка навчається у звичайному польському  ліцеї, живе разом з мамою, татом і дідусем Генриком у просторому помешканні багатоповерхівки. «Про нашу родину можна сказати, як про цей місяць: у березні сім погод надворі», - написала Буба у своєму щоденнику. І справді, книга сповнена теплого гумору про відкриття світу дорослих, про перше кохання і справжню дружбу, а ще про миттєві переживання, поразки та маленькі і великі перемоги над собою.



Космовська, Барбара. Буба. Мертвий сезон : роман / пер. з пол. Б. Антоняк. – Львів : Урбіно, 2011. – 224 с. – (Прикольна книжка).


«Буба. Мертвий сезон» - нова книжка про Бубу, яку вже встигли полюбити українські читачі. А чому нова книжка має такий незвичний підзаголовок? - запитаєте ви. Мертвий сезон - це коли у твоєму житті нічого не відбувається. Мабуть, самій Бубі найбільше б цього хотілося: щоб не відбувалося нічого нового, бо досі її життя нагадувало казку. Взаємне кохання, вірна подруга, перемога на чемпіонаті з бриджу - чого ще бажати. На жаль, світла смуга в житті нашої героїні змінилася темною. Мілош повернувся з канікул зовсім інший, і знай торочить про якусь Ребекку, яка не лише вродливіша за Бубу, але й позбавлена вад і взагалі є суцільним ідеалом.  
Найгірше, що Бубі ні з ким порадитися, як поводитися в цій складній і незрозумілій для неї ситуації. Її найкраща подруга, Аґата, поїхала з міста, і невідомо, коли повернеться. Мамі теж не поскаржишся. Із тієї простої причини, що її ніколи немає вдома, бо її життя - суцільні зустрічі з читачами (точніше, читачками), роздавання автографів, читання рецензій на свої романи та невпинний пошук власного іміджу.
А у дідуся Генрика, який завжди був готовий вислухати Бубу й зіграти з нею партійку в бридж теж з´явлється нова пристрасть: комп´ютер, точніше, інтернет, а ще точніше, інтернет-чати. Ховаючись за ніком «Блондиночка», дідусь шукає собі друзів у віртуальному просторі. І, звичайно, знаходить.

Ну, а Буба? А Буба ніколи не здається. Познайомившись на прогулянці із химерним паном Клеменсом і дізнавшись від нього історію про те, як шулер на прізвисько Сталін ошукав його й позбавив найдорожчого, Буба вирішує допомогти новому знайомому.


Стругацький, Аркадій . Понеділок починається в суботу : казка для наук. співробітників мол. віку / А. Стругацький, Б. Стругацький ; пер. з рос. А. Сагана ; за заг. ред. Б. Щавурського. - Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2011. - 311 с.


Повість-казка «Понеділок починається в суботу» - справжня класика гумористичної фантастики, вона до цих пір залишається однією з найбільш популярних творів Стругацьких. Понеділок починається в суботу для всіх, хто любить працювати більше, ніж відпочивати, і тоді будні стають святами. Понеділок починається в суботу - це девіз оптимістів, закоханих в життя, які вірять в людей.



Нестлінгер, Крістіна. Конрад, або дитина з бляшанки. – Вінниця: Тезис, 2014 – 188 с.


Конрад - незвичайний хлопчик. Його надіслали у великій бляшанці як надзвичайно якісний виріб - чемну і слухняну дитину. Та з часом стане зрозуміло, що надмірна чемність іноді шкодить.

Наші партнери